Dolittle Türkçe Altyazılı Film İndir

Dolittle Türkçe Altyazılı, Kraliçe Victoria İngiltere’sinin ünlü doktoru ve veterineri olan hayvan dostlarıyla konuşabilen; tuhaf Dr. John Dolittle, yedi yıl önce karısını kaybettikten sonra canlı, egzotik hayvanlarıyla birlikte kendisini Dolittle malikanesinin yüksek duvarlarının ardına kapatmış. Ama genç kraliçe ölümcül bir hastalığa yakalanınca, Dolittle çare aramak üzere efsanevi bir adaya doğru, epik bir maceraya gönülsüzce yelken açmıştır.
Eski düşmanlarıyla karşılaştığında, bilgeliğini ve cesaretini yeniden kazanır ve muhteşem yaratıklar keşfeder. Doktor Dollitle’a bu yolculuğunda genç ve kendinden menkul çırağının yanı sıra gürültücü havyan arkadaşlarından oluşan bir grup eşlik eder. Grupta endişeli bir goril, coşkulu ama kuş beyinli bir ördek, didişen, alaycı devekuşu ikilisi, eğlenceli bir kutup ayısı ve Dolittle’ın en güvendiği akıl hocası ve sırdaşı olan inatçı bir papağan da yer almaktadır.


Film indir

Dolittle Türkçe Altyazılı m1080p Filmi İndir (1.32 GB)

Rar Şifresi: full-film-indir.com

Dolittle Film Bilgileri | full film indir 2 ay önce Eklendi

Dolittle Türkçe Altyazılı Film İndir

Tür: Aile, Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Önerilen Filmler, Türkçe Altyazı

Konu: , , ,

Yapım :

Yönetmen: Stephen Gaghan

IMDB Puanı: 5.6

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Etiketler: , , , , , , , , ,