Hakkımızda

Bu sayfada sitemizi daha verimli kullanabilmeniz için bilgiler paylaşmaktayız. (sürekli güncellenecek)

* Sitemizdeki çoğu film m1080p kalitesindedir. peki bu m1080p nedir ? Çözünürlüğü 1080p ile aynı olur ancak saniyede akan veri miktarı Genelde 2000-2500 kbps ye düşürülür. Çözünürlükte 1080p den farkı yoktur. Bol aksiyonlu filmlerde biraz fark hissedile bilir. Kısaca 13 Gb ile 30 gb filmleri 1,5gb ile 3 gb arasında bir boyuta sıkıştırılmaktadır.

* Sitemizde nadir de olsa HDTS filmlerde paylaşıyoruz. peki HDTS nedir ? HDTS sinema salonunda çekilir. Genelde HDTS çekimler, kaliteli video kameralar veye kameranın bir yere sabitlenmesiyle (tripod yardımıyla) kayda alınıyor. HDTS’de ses doğrudan sinemanın ses sistemi üzerinden alınır.

* Sitemizde filmler kategorilerin yanı sıra konulara göre de ayrılmaktadır. Filmin içinde geçen baskın konular ele alınarak eklenir öreğin Avengers: Endgame filmini ele alalım filmin kategorisi Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik ve Macera dır. İçinde geçen baskın konularsa süper kahramanlık, Teknoloji,Uzaylı ve Savaş dır. bu sayede zevkinize uygun filmi daha rahat bulmanızı amaçlamaktayız.

* Arama Bölümünden Oyuncu ismi artarak oyuncunun oynadığı filmleri listeleye bilirsiniz.

Film Ara

* Oyuncu ismi aratarak oyuncunun oynadıgı filmleri listelete bilirsiniz.

* Yerli Filmler Sitemizde Yoktur.

Site İstatistik Bilgileri

Sitemizde Toplam 275 konuda 715 Film ve 31926 Oyuncu Bulunmaktadır.