Yasal Uyarı

Sitemizdeki linklerden indirme yapan herkez,aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

* Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

* Bu Sitedeki Tüm Videolar; mega.nz, google.com, uptobox, pcloud, mail.ru gibi dosya barındıran sitelerinden alınmaktadır.

* Sunucumuzda Kesinlikle Video veya Film Barındırılma maktadır.

* Sitemizde İçeriklere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir. Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz. Uygunsuz yorum görüldüğü taktirde, Site yöneticilerince silinecektir.

* Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim İletişim adresimize dönüş yapabilirsiniz. http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450 Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir. İlgili Kanun : http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen İletişim İçin https://full-film-indir.com/bize-yazin/ adresini kullanınız.

SİTE YÖNETİMİ

Film Ara

* Oyuncu ismi aratarak oyuncunun oynadıgı filmleri listelete bilirsiniz.

* Yerli Filmler Sitemizde Yoktur.

Site İstatistik Bilgileri

Sitemizde Toplam 264 konuda 646 Film ve 28657 Oyuncu Bulunmaktadır.